סרטוני שיווק

3 בנובמבר 2020

אחד הכלים החשובים ביותר בכל ארגז כלים שיווקי בעידן הדיגיטלי הוא סרטון שיווק. אל האמת הפשוטה הזאת אתם יכולים להתחבר בקלות ולא לחינם. כולנו צופים בכל יום טיפוסי בעשרות סרטונים ברשתות החברתיות, באפליקציות בטלפון הנייד ובאתרי סרטונים ייעודיים. סרטונים הפכו להיות כלי תקשורתי רב עוצמה המאפשר לרכז כמות גדולה של מסרים בצורה חיה וחיונית, לעומת כל טקסט מונוטוני וארוך לקריאה. סרטון שיווקי מאפשר לכם לא רק להעביר מסר לקהל היעד שלכם, אלא גם לקבוע כיצד יעבור המסר, מהי התמונה שהמסר הזה יצרוב בראשם של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, מהם הרגשות שהם יחושו בכל שלב בסרטון ובמידה רבה גם מה הם יעשו בתום הצפייה בסרטון.

דברו איתנו

077-4339500phone
במיילpencil

לצפיה בדוגמאות לחצו כאן

 

מה זה בעצם סרטון שיווקי?

ובכן, סרטון שיווק הוא סרטון שמיועד למלא מטרה שיווקית בעסק שלכם. המטרה העליונה של כל עסק היא להגדיל את השורה התחתונה, אבל את המטרה הזאת לא משיגים כך סתם, אלא באמצעות השגת שורה של מטרות משנה בתחום התפעול, השירות, הייצור וכמובן השיווק. בתחום השיווק עצמו ישנן מטרות משנה נוספות כמו למשל, יצירת חשיפה רחבה, הנעה לפעולה, המרה, מכירה, ניהול משברים, בניית מערכת יחסים עם קהל היעד, פנייה לקהלים חדשים וכן הלאה. סרטוני שיווק הם כלים מאוד אפקטיביים שיכולים לסייע לכם בהשגת כל אחת ממטרות המשנה הללו וישנם ארגונים, מותגים ועסקים שמחזיקים בספריות שלמות של סרטוני שיווק, המשרתים אותם בהשגת מטרות השיווק השונות שלהם בעידן הדיגיטלי. עם הכלים הטכנולוגיים הקיימים היום ועם היצע אנשי המקצוע הקיים, האפשרות להפקת סרטון כזה הופכת לריאלית גם עבור עסקים קטנים ובינוניים וייתכן מאוד שגם עבורכם.

סרטוני שיווק

למה דווקא סרטון?

אם אתם משקיעים משאבים בפעילות השיווק שלכם, אתם יודעים בוודאי שעולם השיווק כולל בתוכו מגוון רחב של כלים ולכל כלי יש את הערך שלו ואת היתרונות שלו. סרטון שיווקי לא יוכל להשיג את התוצאות שיכול להשיג אירוע יוקרתי למובילי דעת קהל ואירוע כזה לא יוכל להשיג את התוצאות שיכולה להשיג הודעה לעיתונות סביב מהלך אסטרטגי חשוב שעשיתם. יחד עם זאת, בעידן בו מרביתנו רגילים להיעזר בסרטונים לקבלת כל סוגי המידע המשרת אותנו ולאור העובדה שסרטון יוצר בנו תחושה של אמון ביחס למסר, סרטון שיווק הוא בהחלט אחד הכלים שיכול להשיג עבורכם את מרבית המטרות שאתם רוצים להשיג ועל אף שהוא לא אמור להשתלט על כל ארגז הכלים שלכם, הוא בהחלט ראוי למקום חשוב ומרכזי בו, גם מבחינת הקצאת התקציבים לפעילויות השיווק השונות. סרטוני שיווק יכולים לשרת אתכם סביב שיווק המוצרים שלכם וסביב פעילות הפרסום והשיווק הכללית שלכם בדיגיטל ועל כל האפשרויות העומדות בפניכם, כדאי מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי בתחום.

הסטודיו Films for a Change מתמחה בהפקת סרטוני אנימציה וצילום סרטוני תדמית ושיווק על פי עקרונות סופר מקצועיים מעולם הקולנוע והאנימציה. בסטודיו תוכלו למצוא צוות של מקצועני אנימציה, בימוי, הפקה ותסריט, העובדים בשיתוף פעולה מלא עם אנשי שיווק מקצועיים בכדי להציע לכם סרטון שיווקי מחיר תחרותי ואימפקט משמעותי על הביצועים העסקיים שלכם. לפרטים נוספים על כל האפשרויות העומדות בפניכם לצילום סרטון שיווקי או הפקת סרטון שיווק אנימציה, פנו אלינו עוד היום בטלפון 077-4339500.

מילים מהבלוג