3 טיפים לפני שעושים וידאו למותג/מוצר/חברה: איך לבחור את חברת ההפקה הנכונה עבורכם

12 באוגוסט 2018

עם כל כך הרבה חברות הפקת וידאו/סרטונים המציעות סרטוני הדרכה, תדמית, שיווק וגיוס משקיעים/המונים וכל כך הרבה סגנונות והחלטות המשפיעות על המחיר, איך תוכלו לקצר תהליכים ולבחור את החברה/סטודיו שיעזרו לכם להפיק את הוידאו המושלם עבורכם? התשובה אולי תפתיע אתכם.

הרכיב הסודי של סירטוני הסבר, הדרכה, שיווק, תדמית וגיוס, הוא מינון מוצלח ומאוזן של הבנת התרבות, יצירתיות והתקשורת מול קהל היעד של הסירטון. למרות שאיכות ההפקה נמצאת תמיד מול הזמן ותקציב, הן לא חייבות להתנגש. הנה לפניכם שלוש דרכים להעריך נכונה את חברת ההפקה שתבחרו:

  1. האם אכפת לחברת הפקת סרטון מהחברה/מותג/מוצר שלי? בשיחה קצרה איתנו (ו/או עם כל חברת הפקת וידאו/סטודיו), תוכלו להבין מהנציג שמדבר איתכם, את מידת האכפתיות להצלחת המהלך והחברה/מותג שלכם. תוכלו לעשות זאת לפי מידת ההקשבה, הסבלנות והשאלות העוקבות. פרמטרים אלו יבחינו בין חברת הפקה אכפתית לפרויקט שלכם, לבין חברה שבשבילה אתם עוד ‘ליד’.
  2. האם היצירתיות של חברת ההפקה ניכרת? גילשו לתיקי העבודות של חברות הפקת הוידאו שאתם מחשיבים כמועמדים לספק לכם את הסרטון המבוקש, צפו בעבודות האחרונות. החוש הטכני-עדכני-שיווקי הבסיסי שלכם יגלה לכם אם הניראות מעודכנת או מיושנת. עבודות טובות בולטות לעין, לכל עין.
  3. האם יש חיבור ‘תרבותי’ עם חברת ההפקה? צפו כאמור בעבודות, קיראו את בלוג חברת ההפקה ודברו/היפגשו עם נציגים, במהירות תבינו האם החברה/מותג/מוצר שלכם חולק את אותם ערכים עם חברת ההפקה. תארו לעצמכם כמה קל להחליט ולבצע וידאו מוצלח כאשר שני הגופים מדברים באותה שפה וחולקים פילוסופיה עסקית דומה.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, להעלות רעיונות ולצפות בתיק העבודות שלנו ובנושאי הכתיבה השונים המופיעים בבלוג האתר. במהירות תבינו שאנו חברת הפקת סרטונים/סטודיו קריאייטיב בעלי ייחוד וקו מחשבה יצירתי עם STORY TELLING הבנוי כדי לספק ללקוחות כמוכם את המוצר הטוב ביותר, בזמן ובאיכות שתבחרו.

מילים מהבלוג