מי אנחנו?

איתי ליבנה – עושה סרטים כבר 26 שנים. הוא הבעלים, מנהל התוכן והקריאייטיב ב-Films for a change שעשה ועושה המון בקריירה הארוכה שלו.

סרטי תדמית, סרטי גיוס משקיעים, סרטי הדרכת מוצר ושיווק מוצר המיועדים לשוק ה B2B. סרטונים לעמותות, סרטונים למוסדות חינוך וגופים שתורמים לחברה

הפרספקטיבה ארוכת השנים – הן העסקית (עבד כבר עם מאות חברות שונות בכל הגדלים) והקולנועית פרסומית (16 שנות עשיית פרסומות טלויזיה וקולנוע) מאפשרת לו להבין מה החברה או הארגון שלכם צריכים. איך הכי נכון להעביר את המסר, איך להתחבר ללקוחות פוטנצאליים, איך להציג את הארגון או המוצר שלכם והכי חשוב- לחבר את ה story telling של החברה או המוצר ולעורר חוויות רגשיות, עסקיות אצל הצופה שיניעו אותו לפעולה שאנחנו רוצים שיבצע.

היכולות השונות הללו מוענקות לכל לקוח של Films for a change ללא קשר לגודלו ובאות לידי ביטוי בצורה ייחודית בכל פרויקט ופרויקט, בתמהיל משתנה, לפי צרכי הלקוח.

בין לקוחותינו: סטרטאפים וחברות טכנולוגיה בתחומי הרפואה, הביטחון, הסייבר והאנרגיה. עמותות וגופים חינוכיים

וחברות שונות כגון:  Siemens,אלביט, שטראוס, Thales שלמה סיקסט, ynet קופ”ח כללית משלימה, שיכון ובינוי, שחל, אופטיקנה, אוניברסיטת ת”א, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, המרכז הרפואי שיבה תל השומר, בנק הפועלים מיקרוספוט ועוד..

בנינו מנגנון יעיל וצוות זריז ונעול מטרה של: מעצבים, מאיירים, עורכי וידאו, אנימטורים ואנשי הפקה. כולם קריאטיביים וכולם פועלים לטובת הלקוחות שלנו מתוך ההחלטה ללוות באופן צמוד כל לקוח ולעטוף את הפרויקט שלכם במקצועיות המגיעה לו.

ה-DNA של Films For A Change זה ה-DNA של כל סרטון שאנחנו מייצרים והוא זה שמביא את תכנון הפרויקטים וביצועם לדיוק מקצועי בלוחות הזמנים , בשמירה על המסגרת התקציבית ובהשגת המטרות שלשמן הלקוחות, אתם, משקיעים את הכסף.

צרו איתנו קשר עכשיו לאיפיון והפקת סרטי תדמיתי/שיווקי/גיוס משקיעים/הדרכה ועוד >>