מי אנחנו?

אנחנו Films for a Change  חברת הפקה וסטודיו קריאייטיב עם נסיון של 22 שנים העוסק ביצירה ועיצוב של סרטים מצולמים בוידאו סרטי אנימציה דו ממדית ותלת ממדית. אנו מתמחים בהפקות מורכבות של סרטי אנימציה, וידאו וסאונד מסוגים שונים:

סרטי תדמית, סרטי גיוס משקיעים, סרטי הדרכת מוצר ושיווק מוצר המיועדים לשוק ה B2B  .

החל משלב התחקיר, הקונספט, כתיבת התסריט הקולנועי, הקופי רייט השיווקי, ביצוע  ימי הצילום או האנימציה והבימוי, הכל מופק ונוצר תחת קורת גג אחת בסטודיו שלנו בתל אביב.  תוך עמידה בלוחות הזמנים, התקציבים והיעדים.

בין לקוחותינו: סטרטאפים וחברות טכנולוגיה בתחומי הרפואה, הביטחון, הסייבר והאנרגיה.

וחברות שונות כגון: אלביט, שטראוס, YNET, שלמה Sixt,   קופ"ח כללית משלימה, דניה סיבוס, שיכון ובינוי, שחל, אופטיקנה, אוניברסיטת ת"א, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, משרד המשפטים, בנק הפועלים מיקרוספוט ועוד..

איתי ליבנה – עושה סרטים כבר 22 שנים. הוא הבעלים, מנהל התוכן והקריאייטיב ב-Films for a change שעשה המון בקריירה הארוכה שלו.  פרסומות, טלוויזיה וקולנוע.

הפרספקטיבה ארוכת השנים- הן העסקית והקולנועית פרסומית מאפשרת לו להבין מה החברה או הארגון שלכם צריכים. איך הכי נכון להעביר את המסר, איך להתחבר ללקוחות פוטנצאליים, איך להציג את הארגון או המוצר שלכם ולסטארטאפיסטים שבניכם- הכי חשוב- איך לספר משהו שעדיין לא קיים ולעורר חוויות רגשיות, עסקיות אצל הצופה שיניעו אותו לפעולה שאנחנו רוצים שיבצע.

היכולות השונות הללו מוענקות לכל לקוח של Films for a change ללא קשר לגודלו ובאות לידי ביטוי בצורה ייחודית בכל פרויקט ופרויקט, בתמהיל משתנה, לפי צרכי הלקוח.

בנינו מנגנון יעיל וצוות זריז ונעול מטרה של: מעצבים, מאיירים, עורכי וידאו, אנימטורים ואנשי הפקה. כולם קריאטיביים וכולם פועלים לטובת הלקוחות שלנו מתוך ההחלטה ללוות באופן צמוד כל לקוח ולעטוף את הפרוייקט שלכם במקצועיות המגיעה לו.

ה-DNA של Films For A Change זה ה-DNA של כל סרטון שאנחנו מייצרים והוא זה שמביא את תכנון הפרוייקטים וביצועם לדיוק מקצועי בלוחות הזמנים , בשמירה על המסגרת התקציבית ובהשגת המטרות שלשמן הלקוחות, אתם, משקיעים את הכסף

מוזמנים