מי אנחנו?

איתי ליבנה – עושה סרטים כבר 22 שנים. הוא הבעלים, מנהל התוכן והקריאייטיב ב-Films for a change שעשה ועושה המון בקריירה הארוכה שלו.

הפרספקטיבה ארוכת השנים – הן העסקית (עבד כבר עם מאות חברות שונות בכל הגדלים) והקולנועית פרסומית (16 שנות עשיית פרסומות טלויזיה וקולנוע) מאפשרת לו להבין מה החברה או הארגון שלכם צריכים. איך הכי נכון להעביר את המסר, איך להתחבר ללקוחות פוטנצאליים, איך להציג את הארגון או המוצר שלכם והכי חשוב- לחבר את ה story telling של החברה או המוצר ולעורר חוויות רגשיות, עסקיות אצל הצופה שיניעו אותו לפעולה שאנחנו רוצים שיבצע.

היכולות השונות הללו מוענקות לכל לקוח של Films for a change ללא קשר לגודלו ובאות לידי ביטוי בצורה ייחודית בכל פרויקט ופרויקט, בתמהיל משתנה, לפי צרכי הלקוח.

בין לקוחותינו: סטרטאפים וחברות טכנולוגיה בתחומי הרפואה, הביטחון, הסייבר והאנרגיה.

וחברות שונות כגון: אלביט, שטראוס, YNET, שלמה Sixt, קופ”ח כללית משלימה, דניה סיבוס, שיכון ובינוי, שחל, אופטיקנה, אוניברסיטת ת”א, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, משרד המשפטים, בנק הפועלים מיקרוספוט ועוד..

אנחנו Films for a Change  חברת הפקה וסטודיו קריאייטיב עם נסיון של 22 שנים, מומחים ביצירה ועיצוב של סרטים מצולמים בוידאו סרטי אנימציה דו ממדית ותלת ממדית. אנו מתמחים בהפקות מורכבות של סרטי אנימציה, וידאו וסאונד מסוגים שונים:

סרטי תדמית, סרטי גיוס משקיעים, סרטי הדרכת מוצר ושיווק מוצר המיועדים לשוק ה B2B.

החל משלב התחקיר, הקונספט, כתיבת ה story telling העסקי והתסריט הקולנועי, הקופי רייט השיווקי, ביצוע  ימי הצילום או האנימציה והבימוי, הכל מופק ונוצר תחת קורת גג אחת בסטודיו שלנו בתל אביב. תוך עמידה בלוחות הזמנים, התקציבים והיעדים.

בנינו מנגנון יעיל וצוות זריז ונעול מטרה של: מעצבים, מאיירים, עורכי וידאו, אנימטורים ואנשי הפקה. כולם קריאטיביים וכולם פועלים לטובת הלקוחות שלנו מתוך ההחלטה ללוות באופן צמוד כל לקוח ולעטוף את הפרוייקט שלכם במקצועיות המגיעה לו.

ה-DNA של Films For A Change זה ה-DNA של כל סרטון שאנחנו מייצרים והוא זה שמביא את תכנון הפרוייקטים וביצועם לדיוק מקצועי בלוחות הזמנים , בשמירה על המסגרת התקציבית ובהשגת המטרות שלשמן הלקוחות, אתם, משקיעים את הכסף.

צרו איתנו קשר עכשיו לאיפיון והפקת סרט תדמיתי/שיווקי/גיוס משקיעים/הדרכה ועוד >>