תדמית ומוצראנימציה ואינפוגרפיקה
תערוכה
הדרכה לקמעונאים
גיוס כספים
נגישות ורגולציה
אינטרנט ו Pre Roll
עריכה

Lead Source
שם*
טלפון*
אימייל*

linkedin +google Facebook youtube mail

אופי, חשיבה ואסטרטגיה מקצועית

למצוא את הסיפור זו העבודה שלנו

אם היינו כותבים עכשיו עמוד אודות רגיל, היינו פשוט כותבים על עצמנו כמה דברים, חשובים יותר או פחות, כמו שכולם עושים. אבל אנחנו קמים בבוקר כדי למצוא את הסיפור החזק של כל לקוח ולתקשר אותו בצורה מושלמת ואנחנו מבינים שלספר קצת עלFilms for a change זה חשוב, אבל במקרה שלנו זה לא הסיפור. לפחות לא כולו.

קצת פרטים טכניים

אנחנו מפיקים פרויקטים שונים ומגוונים של וידאו ואנימציה  לחברות, מסרט תדמית, דרך סרטון לגיוס כספים ועד סרטי גיוס עובדים והדרכה. אנחנו מאמינים שהסרטונים של הלקוחות שלנו חייבים להיות מושקעים ויצירתיים ממש כמו סרט קולנוע מצוין או סדרת טלוויזיה טובה. הם גם חייבים לספר את הסיפור בצורה נכונה ולגעת בצופים. בעצם, למה שהם לא יהיו כאלה?   

אז מה הסיפור?       

כמו בהרבה מקרים, בסופו של דבר, הסיפור הוא האנשים והם במקרה שלנו איתי ליבנה וגל אברהם. מצד אחד יש את איתי ליבנה, מנהל תוכן וקריאייטיב ב-Films for a change שעשה המון בקריירה הארוכה שלו. הוא עבד בעריכת פרסומות (איתי: "נראה לי שטוח מדי, חיפשתי דברים ארוכים ומורכבים יותר"), בטלוויזיה ("האתגר היה למצוא סיפור בתוך חומרים לא מתוסרטים, נמנעתי מריאליטי בגלל הנוסחאות") ובקולנוע.

אחרי 15 שנים בתחום ושלל סדרות, תכניות, מהדורות חדשות, מהדורות שישי ומגזינים, סרטים דוקומנטריים וגם פסטיבלים בינלאומיים ופרסים לא מעטים הוא חיפש אתגר עמוק יותר ("רציתי משהו אחר ושונה, שיאפשר לנצל את כלי האנימציה, הוידאו, האפקטים ויכולות הסיפור של הקולנוע בדרך שבטלוויזיה לא עושים, ובאינטרנט דווקא כן").

ב-2012 הוא הקים את Films for a change ("ידעתי שאפשר להפוך את סרטי ההדרכה, הלימוד והסרטים הארגוניים לכלי איכותי ממוקד ואפקטיבי דרך אלמנטים של סיפור. זה פשוט הופך למעין סרט קולנוע קטן")

מהצד השני, גל אברהם, מנהל הפיתוח העסקי והמכירות בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון מקצועי וניהולי, אחרי שני עשורים בהייטק, טכנולוגיה וג'דג'טים זורמים בדמו. (גל: "אני מכיר את העבודה בארגונים גדולים וקטנים מבפנים, התנהלתי מולם, הייתי חלק מהם, אני יודע איך הם חושבים").

גל מילא שרשרת תפקידים מתכוניתן, דרך ממנהל פרויקטים ועד סמנכ"ל פיתוח עסקי בבתי תוכנה, סטראטאפים ובחברות מהגדולות במשק והפרספקטיבה ארוכת השנים מאפשרת לו להבין מה הארגון שלכם צריך ("איך להעביר את המסר, איך להתחבר לעובדים, איך להציג את הארגון שלכם בצורה שתעביר את המסר בצורה מיטבית").

חברות אחד עם השני, חברות עם הלקוחות

החברות עם איתי החלה עוד לפני Films for a change ("אנחנו חברים כ-5 שנים לפני שהפכנו לשותפים, "הולכים מכות" בקראטה, ומקשקשים בג'קוזי אחרי כל אימון, שם גם עלה הרעיון לשתף פעולה").

הניסיון העסקי של גל השלים את הצד התוכני-קריאטיבי של איתי וכיום Films for a change מציעה גם חידושים טכנולוגיים (החיבור ל-LMS וענן, סרטונים אינטראקטיביים, חיבור לפלטפורמות שונות, מובייל ועוד"), פלטפורמות חדשניות וכל העת מתווספים אלמנטים טכנולוגיים שפותחים שפע של אפשרויות לכל ארגון.

גל: "אנחנו מאמינים בחדשנות וחיבור נכון בין הטכנולוגיה ללקוח. למשל, בפרויקט עבור קבוצת שטראוס, עשינו שימוש בפלטפורמה ייחודיות של סרטוני וידאו אינטראקטיביים למשתמש המאפשרים מעקב אחרי ביצוע, שאלות וידוא הבנה וכדומה" הם מספרים.

ה-DNA  שלנו: כשהפקת סרטים וטכנולוגיה נפגשות

היופי בחיבור הזה הוא שהיכולות השונות הללו באות לידי ביטוי בצורה ייחודית בכל פרויקט ופרויקט, בתמהיל משתנה, לפי צרכי הלקוח.

כלומר, כשמדובר בסרטונים שיווקיים למשל, הסוד הוא בידע השיווקי והטכנולוגי לצד היכולת להעביר מסר חד בצורה ויזואלית ומשכנעת דרך טכנולוגיות צילום, אנימציה ועריכה. התוצר הסופי של הסוד הזה הוא סרטון שיווקי חכם ומדויק, כזה שעושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המסייעות לחזק את המסר וגם מקצרות את זמן ההפקה.

בסרטי הדרכה ולמידה הפוקוס טיפה אחר. הם חייבים להיות מעניינים וחדשניים מבחינה תכנית, זה ברור, אבל  Films for a change משלבים אלמנטים טכנולוגיים ייחודים ומתקדמים וחוסכים לכם זמן וכסף. קחו למשל את מערכת ה-LMS ומערכת המידע בענן שמאפשרות לכם לנהל את הלמידה: להפיץ את הסרטון, לעקוב אחרי צפייה, לבדוק הבנה ועוד.

נו, אז בכל זאת, מה הסיפור?

מצד אחד אלה היכולות של איתי לקחת כל מוצר או עסק, למצוא את הזוית הנכונה ולהפוך אותם לסיפור ולסרט טובים, שמעוררים חוויות רגשיות אצל הצופה ושמניעים אותו לפעולה שאנחנו רוצים שיבצע   (איתי: "כל סדרת או תוכנית טלויזיה וכל סרט קולנוע שעבדתי בהם תמיד צריכים היו להניע את הצופה לבצע פעולות. אם לבכות או לצחוק או להעריץ מישהו ולהצביע לו או לגרום לצופה עצמו לשינוי בחייו").

מצד שני זה הניסיון וההבנה העסקית של גל  וזו התוצאה הסופית המשותפת (גל: "המטרה שלנו היא לספק לארגונים פתרונות שלמים שהם לא רק סרט, זה רק התוצר הסופי. ה-DNA  המשותף של איתי ושלי זה ה-DNA  של כל סרטון שאנחנו מייצרים").

שני הצדדים הללו ומה שביניהם, זה הסיפור.

רוצים לדעת עוד? צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לענות על כל שאלה!| אודות גל אברהם || איתי ליבנה |